Про сніг та ожеледицю попередили черкащан синоптики

Про сніг та ожеледицю попередили черкащан синоптики
Метеорологічна зима в нашому регіоні настала 22 листопада, а на початку грудня продемонструє свій характер.

"Із центру західної Європи до нас рухається система атмосферних фронтів. Вже зараз сніг випадає у Закарпатській, Львівській та Івано-Франківській областях. Сьогодні ближче до вечора снігові хмари дістануться західних районів черкащини і в подальшому розповсюдяться на всю територію області", — повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Вночі очікується сніг, який на фоні слабких морозів подекуди спровокує ожеледицю. Такі погодні умови можуть ускладнювати рух на автошляхах, роботу комунальних служб та об’єктів енергетики.

На ранок 3 грудня утвориться перший сніговий покрив висотою 3-8 см, опади майже припиняться. Всередині дня знову слід чекати невеликий сніг. Температура вдень прогнозується близькою до 0º.

Швидка зміна погодних умов супроводжуватиметься різкими стрибками атмосферного тиску: ввечері і вночі падінням, а вдень – досить інтенсивним ростом та поривчастим вітром. Тому будьте уважними і бережіть себе. Із 5 грудня чекаємо чергове потепління, вдень до 5º тепла.

Джерело: 0472.ua